Kan inte nå servern
 
47 föremål
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
7d
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.