Kan inte nå servern
 
23 föremål
Front, spegel för Swedese, samtida.
59m 55s
Front, spegel för Swedese, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, jugend, 1900-talets början.
22 tim 42m
Taklampa, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.