Kan inte nå servern
 
211 föremål
Hänge, 18K guld med citrin.
6d
Hänge, 18K guld med citrin.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
7d
Ring 18K guld med månsten.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, ca 235 x 100 cm.
1d 3 tim
Matta, ca 235 x 100 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Margit Jones, Skisser 11 st.
3d 1 tim
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
1d 2 tim
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.