Kan inte nå servern
 
220 föremål
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
7d
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
7d
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Margit Jones, Skisser 11 st.
1d 1 tim
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
3d 4 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
3d 4 tim
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 305 cm.
2 tim 12m
Matta, Kashmar, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
6d 4 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
6d 1 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Kelim, 299 x 207 cm.
1 tim 44m
Matta, Kelim, 299 x 207 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, ca 316 x 196 cm.
2d 4 tim
Matta, Keshan, ca 316 x 196 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 230 x 170 cm.
1d 1 tim
Matta, Ziegler Design, 230 x 170 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
4d 4 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
5d 2 tim
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
4d 4 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
4d 2 tim
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
4d 23 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
7d
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.