Kan inte nå servern
 
199 föremål
Margit Jones, Skisser 11 st.
20 tim 7m
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1d 19 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
2d 20 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
3d 22 tim
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
1d 18 tim
Collier, silver, folkdräktsmycke.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
3d 19 tim
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
2d 22 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
6d 17 tim
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
3d 22 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
5d 20 tim
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
3d 22 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
3d 22 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
4d 19 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
2d 17 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
1d 18 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.