Kan inte nå servern
 
293 föremål
Lars Brander, Utan titel.
2d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
21 tim 26m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
6d 1 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
5d 23 tim
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
22 tim 14m
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
54m 25s
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
1d 21 tim
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
2d 19 tim
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.