Kan inte nå servern
 
240 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
8 tim 57m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 4 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
5d 12 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
5d 10 tim
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
9 tim 45m
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
1 769 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
1d 9 tim
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 9 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
2d 7 tim
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 177 x 128 cm.
2d 6 tim
Matta, slätvävd, ca 177 x 128 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
1d 11 tim
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 6 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
1d 9 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.