377 föremål
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
5m 10s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
25m 10s
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1 tim 31m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2 tim 15m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4 tim 1m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4 tim 31m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
22 tim 59m
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK