300 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
2 tim 33m
Soffa 1900-talets mitt.
1 400 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Tidningsställ, 1940-tal.
4 tim 30m
Tidningsställ, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
4 tim 42m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK