22 föremål
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
16 tim 31m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
18 tim 53m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK