29 föremål
Taklampa, 1940-tal.
2 tim 40m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 4 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 tim 46m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK