Kan inte nå servern
 
50 föremål
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 13 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 15 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 12 tim
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 11 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 14 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 12 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 8 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
6d 7 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.