Kan inte nå servern
 
47 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
6d 2 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 2 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
5d 5 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
4d 5 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 22 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
3d 3 tim
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 3 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbord, "U Desk",.Ethnicraft, samtida.
1d
Skrivbord, "U Desk",.Ethnicraft, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
54m 27s
Soffbord, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4 tim 4m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.