284 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
11m 58s
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
23m 58s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2 tim 9m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2 tim 13m
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
2 tim 23m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2 tim 33m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
22 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
23 tim 5m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
23 tim 19m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
23 tim 37m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
23 tim 43m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
23 tim 55m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 22 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, District 8, Vietnamn, samtida.
2d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 18 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK