301 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1 tim 42m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
21 tim 58m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
22 tim 32m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas, "Ariel", Orrefors, 1979.
1d
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 21 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 22 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK