286 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 18 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 19 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 20 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 21 tim
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, filt.
2d 22 tim
Burberry, filt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 18 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK