13 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 15 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK