78 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
16 tim 12m
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
1d 23 tim
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 20 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 22 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
3d 22 tim
Soffbord, 1970-tal.
3 533 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK