13 föremål
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK