28 föremål
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
6d 17 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 17 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 17 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
6d 16 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK