77 föremål
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
13 tim 19m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
16 tim 59m
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 8 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 12 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 14 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
5d 15 tim
Soffbord, 1970-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 16 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK