Kan inte nå servern
 
19 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 23 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.