90 föremål
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 8 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 7 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 7 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 8 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 8 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 7 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d 7 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 8 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 3 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 9 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK