62 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 2 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 5 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK