92 föremål
Vitrinskåp, samtida.
1 tim 22m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
23 tim 56m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 1 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 1 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 1 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 20 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 2 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK