36 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
6d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2 tim 19m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK