Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

33 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 19 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 17 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
3d 17 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
19 tim 41m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
17 tim 17m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK