Kan inte nå servern

Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

Att ha olika belysningspunkter i hemmet skapar både harmoni och stämning – likväl förhöjer de hela intrycket. Lampan är lika mycket en egen möbel som allt annat i ditt hem då den skapar välmående och underlättar livet i hemmet. Bukowskis online-auktion har ett unikt urval av armaturer för just detta... Läs mer

 
35 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
30m 1s
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
22 tim 32m
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa 1940-tal.
1d
Bordslampa 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
3d 4 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.