Madeleine Pyk – en samling F769

Bord för alla rum

40 föremål
Slagbord, 1800-tal.
23 tim 14m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
23 tim 42m
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
22 tim 56m
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
23 tim 40m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
26m 31s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 1 tim
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
8d
Matbord, empire, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK