Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
< 1m
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
< 1m
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2m 42s
Pall, 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
4m 42s
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pall, omkring 1900.
6m 42s
Pall, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
8m 42s
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
10m 42s
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK