Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
2m 19s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
4m 19s
Byrå, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
6m 19s
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
10m 19s
Lars Gynning, "composition".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK