Möbler

25 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
20 tim 7m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
3d 1 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, "Signum Gustavus", 1900-talets slut.
3d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d
Skänk, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp,
3d
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5d
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK