Möbler

35 föremål
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 5 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6 tim 55m
Sideboard, 1960-tal.
5 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 2 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp,
5d 6 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 1 tim
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5d 6 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 5 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 5 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4 tim 21m
Byrå, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 6 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK