Gallerimatta, Mehraban, ca 490 x 69 cm.
< 1m
3 169 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
1m 38s
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3m 38s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
5m 38s
Soffbord, 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
9m 38s
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK