Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

14 föremål
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
5 tim 20m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
3d 22 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
1d 23 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK