Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

74 föremål
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
4d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1 tim 16m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1 tim 44m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 4 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 2 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sami Kallio, bord, In Between, SK3, &tradition.
2d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
1 tim 36m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
52m 13s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK