Möbler

241 föremål
Byrå, 1800-tal.
20 tim 30m
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
20 tim 36m
Hängskåp, sent 1800-tal.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
20 tim 38m
Byrå, tidigt 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
21 tim 18m
Skåp, barockstil, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
1d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
1d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
1d
Skrivbord, 1800-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådspegel, 1800-talets mitt.
1d
Lådspegel, 1800-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
1d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 1 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
1d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
2d
Vitrinskåp, 1700-tal.
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sittpuff, troligen Molteni, samtida.
2d 21 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
3d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
3d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
3d 21 tim
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK