Möbler

90 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
23 tim 48m
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 19 tim
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
4d 19 tim
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
23 tim 42m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 23 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
18 tim 8m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d 23 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6d 23 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 23 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK