Möbler

35 föremål
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3 tim 28m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 8 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
1d 8 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
3d 8 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 6 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 6 tim
5 200 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 8 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
6d 8 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK