Möbler

38 föremål
Bockbord, 1900-tal.
1d 10 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 9 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
11 tim 12m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 10 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
12 tim 38m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 8 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 9 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 11 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 9 tim
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK