Möbler

12 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 22 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
22 tim 34m
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK