225 föremål
Byrå, omkring 1900.
1d 19 tim
Byrå, omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 19 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 19 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
1d 20 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 16 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
2d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 16 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 17 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 17 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 18 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 17 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 15 tim
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 16 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 17 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 17 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 18 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 18 tim
5 200 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 18 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 19 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK