Kan inte nå servern
 
261 föremål
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
5d
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 3 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängstomme, östafrika, sent 1900-tal.
6d
Sängstomme, östafrika, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.