Möbler

58 föremål
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 19 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 20 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 17 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 18 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 20 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 15 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bord, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
15 tim 30m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 20 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK