Möbler

62 föremål
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 8 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 8 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 6 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 8 tim
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 6 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
1d 7 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 4 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
3 tim 2m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bord, 1900-talets mitt.
3d 8 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 8 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3 tim 25m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK