Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

72 föremål
Bord, 1900-tal.
3d 21 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
3d 22 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
19 tim 8m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
19 tim 32m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d 21 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
5d 16 tim
Soffa 1900-talets mitt.
600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Byrå, 1900-talets början.
18 tim 46m
Byrå, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-talets slut/1900-talets början.
17 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
20 tim 2m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
6d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
17 tim 36m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK