Möbler

59 föremål
Skåp,
5d 22 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 1 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 22 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d 23 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 22 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
23 tim 4m
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 18 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
20 tim 30m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
7d
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK