Möbler

279 föremål
Arkivskåp 1950/60-tal.
4d 15 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 17 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 11 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
4d 16 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
1d 11 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
3d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 14 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
1d 14 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
3d 15 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK