Möbler

25 föremål
Bord, 1900-tal.
2d 15 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 14 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4d 13 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 16 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d 19 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK