Möbler

19 föremål
Matbord, England, 1800-tal.
2d 1 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
8m 51s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1m 51s
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK