Möbler

258 föremål
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 6 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 11 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
14 tim 19m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
13 tim 43m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 8 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 13 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 9 tim
Byrå, 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 9 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
1d 13 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 10 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
11 tim 1m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
10 tim 47m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 13 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 9 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 14 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK