167 föremål
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 13 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 15 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 10 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d 11 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
5d 11 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5d 12 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 15 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK