182 föremål
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 21 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
4d 22 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 2 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 2 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 19 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
6d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK