Möbler

232 föremål
Soffa, barockstil, 1940-tal.
16 tim 30m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
18 tim 8m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
19 tim 38m
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
19 tim 48m
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
20 tim 14m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
20 tim 36m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
21 tim 44m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
22 tim 4m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
22 tim 10m
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 18 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 19 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 19 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 21 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 16 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 17 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d 18 tim
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 18 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
3d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 18 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK