Möbler

182 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
14 tim 8m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
14 tim 24m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
14 tim 36m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
14 tim 52m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
15 tim 48m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
16 tim 6m
Skänk, omkring 1900.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
16 tim 22m
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällbord, 1800-tal..
16 tim 36m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
17 tim 40m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
17 tim 44m
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
17 tim 46m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
18 tim 10m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
18 tim 12m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
18 tim 16m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
18 tim 20m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 14 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 14 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 15 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 15 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 15 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 15 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 16 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 15 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 13 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK