Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

22 föremål
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
3d 23 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 21 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
20 tim 3m
Byrå, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
20 tim 25m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
21 tim 19m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
20 tim 49m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK