Möbler

32 föremål
Skänk, omkring år 1900.
19 tim 21m
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 15 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 14 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
18 tim 17m
Eldskärm, omkring 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
16 tim 49m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 17 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK