Möbler

267 föremål
Byrå, 1800-tal.
6d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 7 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 11 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
5d 3 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
5d 4 tim
Spegel, omkring 1900.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 6 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 6 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 9 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 8 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 8 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 8 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK